dnes je 5.7.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Podléhají tantiemy odvodům na zdravotní a sociální pojištění?

27.3.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Podléhají tantiemy pro členy představenstva odvodům na zdravotní a sociální pojištění? Kde lze najít odpověď v právních předpisech?

Odpověď:

Tantiéma je v souladu s § 178 odst. 3 zákona č. 513/1991 Obchodní zákoník, v platném znění, podíl členů představenstva a členů dozorčí rady na zisku, který může stanovit valná hromada ze zisku schváleného k rozdělení. Tantiémy patří a jsou zdaňovány jako příjmy ze závislé činnosti

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu 100 + 1 manažerských dovedností.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Tento dokument není zatříděn.
Nahrávám...
Nahrávám...