dnes je 1.7.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Práce v zahraničí

29.5.2012, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Naše česká pobočka vysílá pracovně zaměstnance do naší mateřské firmy v Rakousku. Na víkendy jezdí domů a jejich celkový roční pracovní pobyt nikdy nepřekročí 6 měsíců. Musí tito zaměstnanci během práce v Rakousku pobírat zaručenou mzdu dle českých předpisů nebo dle rakouských? Jakým právním předpisů toto zaměstnávání podléhá?

Odpověď:

Zákoník práce vysílání zaměstnanců do zahraničí výslovně neupravuje (úprava obsažená v § 319 zákoníku práce se vztahuje na

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu 100 + 1 manažerských dovedností.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Tento dokument není zatříděn.
Nahrávám...
Nahrávám...