dnes je 19.8.2022

Input:

Moderní koučink pro všechny

9.11.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

101
Moderní koučink pro všechny

Jiří Pokorný

Moderní koučink pro všechny

V rámci tohoto tématu bychom vám chtěli v poměrně unikátní a rozsáhlé míře přinést maximum informací o koučinku a o funkčním vzdělávání dospělých v dnešní prudce se měnící době. Budeme se zabývat praktickou rovinou koučování i jiných forem vzdělávání v obchodních firmách, ve výrobních organizacích, ale i v neziskových organizacích, ve zdravotnictví či sportu. Metodicky využijeme všechny dostupné formy: nezbytnou část teorie, praktické aplikace a případové studie, testy a interaktivní hry, pohybová kreativní cvičení, netradiční až revoluční formy vzdělávání, výcviková videa či webináře s otázkami.

Komu je toto téma vlastně určeno? Je tento titulek autentický? Tento podrobný manuál využijí zejména tyto cílové skupiny:

1. Manažeři všech stupňů řízení

Ať už jde o vedení sportovního týmu, nemocničního oddělení, neziskové organizace či týmu dělníků ve výrobní firmě nebo koučování skupiny dealerů v obchodní organizaci – tam všude dnes potřebuje dotyčný vedoucí pracovník zvládnout moderní formy řízení lidí.

TUTO DOVEDNOST S ON-LINE KURZEM ZÍSKÁ!

2. HR a specialisté pro vzdělávání

Po těchto lidech je dnes ve všech typech organizací požadována i role jakéhosi interního lektora, který část ze vzdělávání měkkých dovedností a rozvoje osobnosti musí zvládnout sám odškolit. O dobré pracovníky je dnes na trhu práce velká nouze a externí koučové jako jejich stabilizátor pokryjí jen část současných potřeb firem. Z časových i finančních důvodů je nutné, aby personalisté sami uměli základy koučinku.

TENTO ON-LINE KURZ TO PERSONALISTY NAUČÍ!

3. Profesionální lektoři, konzultanti a koučové

To jsou tisíce lidí, kteří každý den pracují se svými klienty v mnoha oblastech vzdělávání. Tito profesionálové se musejí neustále vzdělávat, k čemuž potřebují materiály se skutečně velkou přidanou hodnotou. Většina těchto pracovníků má už totiž hodně informací, technik a postupů zvládnutých, hledají tedy na trhu praktické manuály bez velkého množství frází a obecně známých a opakovaných poznatků. Pro všechny tyto „alchymisty 21. století” chceme přinést tento základní benefit: osvojení si několika desítek nových

Nahrávám...
Nahrávám...