Nemáte čas chodit na nudné kurzy?

V klidu si pročítejte poutavě psané lekce z on-line databáze dostupné odkudkoliv. Nemusíte nikam jezdit, s nikým se potkávat, studujete svým tempem, v soukromí.

více o produktu 100+1 manažerských dovedností | Manažerské dovednosti

Výhody pro vás

E-learning

On-line vzdělávání je receptem pro dnešní uspěchanou dobu. Studujte v časech, které si sami určíte a které vyhovují Vám. V práci, doma, na služební cestě nebo třeba cestou na pracovní schůzku. Kdykoliv a kdekoliv.

Co nabízíme?

Soft skills, hard skills, koučink. Lekce s příklady, videosemináře, certifikační testy. Ceny firemních licencí pro jednoho uživatele začínají na 83 Kč měsíčně. 

Prověřená kvalita

Autoři textů jsou odborníci ve svém oboru - školitelé a koučové. Máte tak jistotu, že informace, které v databázi najdete, jsou kvalitní, garantované a vyzkoušené praxí. Navíc doložené praktickými příklady a ukázkami. 

Testy a certifikáty

Každá oblast vzdělávání je zakončena testem na procvičení nově nabytých vědomostí. Po úspěšném absolvování testu od nás získáte certifikát jako důkaz o dosaženém vzdělání.

Pro koho je určen?

Pro vedoucí pracovníky, manažery, ředitele, kouče, učitele, lékaře... Využít jej může každý, kdo jedná s lidmi, vede vlastní malý tým či velkou organizaci. Databáze Vám pomůže zvládnout měkké i tvrdé dovednosti a osvojíte si desítky koučovacích technik.

Všestranný rozvoj

Sebevzdělávání je nekončícím procesem. Využijte toho, že zde máte všechny potřebné informace a kurzy na jednom místě a zlepšete svoji angličtinu, cvičte a zdokonalujte paměť, zvládněte manažerské dovednosti, zorientujte se v excelu a rozvíjejte se sebekoučinkem.

 • Výhody pro vás
 • Obsah
 • Služby

Zajistěte si přístup k soft a hard skills tématům a koučinku v rámci výhodného předplatného.

Naučíte se, jak co nejlépe využít měkké i tvrdé dovednosti, a to nejen v profesním, ale také soukromém životě. Koučink Vám pak pomůže zvládnout moderní formy řízení lidí a díky tomu budete schopni vést jak skupiny dělníků ve výrobě, tak dealery v obchodní organizaci. Práce s touto databází je snadná a uživatelsky příjemná. Využít můžete i multilicenční programy pro celou firmu - přístup ke všem tématům již od 83 Kč měsíčně za jednoho uživatele. 

 • Komunikační a manažerské dovednosti

K základním předpokladům každého úspěšného manažera patří zvládnutí komunikačních a manažerských dovedností. On-line databáze obsahuje spoustu rad, tipů a příkladů, jak tyto dovednosti zlepšit, posílit vyjednávací schopnosti a umění přesvědčit. Ty jsou pro váš úspěch při jednání s obchodními partnery, členy týmů, podřízenými a ostatními spolupracovníky nepostradatelné.

 • Personalistika a řízení lidských zdrojů

Tato oblast zahrnuje celou řadu postupů a různých metod řízení pro práci s lidmi v organizaci - od kompetenčního povoru, získávání pracovníků, řízení kariéry, osobní rozvoj až po metody motivace zaměstnanců. Řízení lidských zdrojů se neomezuje pouze na  personálního ředitele a další zaměstnance personálního útvaru, ale týká se prakticky všech manažerů v organizaci.

 • Jazyková gramotnost

V dnešní době si málokterý manažer vystačí jen se svojí mateřštinou. V drtivé většině případů je znalost minimálně jednoho cizího jazyka nezbytností. Součástí databáze je kurz obchodní angličtiny, který Vám ušetří čas, který byste strávili na večerních jazykových kurzech.

 • Koučink

Ať už jde o vedení pracovního či sportovního týmu, nemocničního oddělení, neziskové organizace či týmu dělníků ve výrobní firmě nebo koučování skupiny dealerů v obchodní organizaci – tam všude dnes potřebuje manažer zvládnout moderní formy řízení lidí. Spousta vedoucích pracovníků má navíc trvalou touhu pracovat na sobě, kvalita jejich vlastního života je pro ně jednou z nejvyšších hodnot. Pro tyto zastánce osobního rozvoje je sebekoučink tím pravým!

 • Bezplatný odpovědní servis

Narazíte-li na problém, na který jste v databázi nenalezli odpověď, je Vám k dispozici bezplatný odpovědní servis. Stačí napsat dotaz a písemnou odpověď od odborníka získáte nejpozději do 3 týdnů.

 • On-line semináře a on-line kurzy

Celoživotní vzdělávání je v dnešní době velmi žádoucí a člověk tím získává nové možnosti na pracovním trhu. On-line vzdělávání Vám ušetří čas i peníze a na videa ze seminářů se můžete kdykoliv později podívat. U on-line kurzů pak oceníte zejména to, že studovat je můžete podle svých aktuálních časových možností. Zcela se přizpůsobí Vám.

 

 

Co získám zakoupením předplaného?

Zakoupením tohoto software produktu získáte všechny zmíněné součásti.

 • Soft skills, hard skills, koučink
 • On-line vzdělávání
 • Videosemináře
 • Testy na procvičení nově nabytých znalostí
 • Licenci na 1 PC na jeden rok
 • Nabízíme také multilicenční program pro celou firmu - ceny začínají již od 83 Kč měsíčně za jednoho uživatele. Kontaktujte nás na obchod@dashofer.cz.

5340 Kč bez DPH

ONLIBMAN

Kontaktujte nás

+ 420 222 539 333

Pro získání možnosti bezplatného testování je nutné vyplnit správně kontaktní telefon a Váš email.

Na Vámi uvedený telefon Vás budeme kontaktovat nejpozději do druhého pracovního dne, abychom s Vámi domluvili jak Vámi preferovaný termín počátku testování, tak i Vámi vybraný modul, který chcete otestovat.

Na Vámi uvedený email Vám následně zašleme vygenerované přístupové testovací přístupy. 

Bez ověření správnosti Vašeho telefonu a emailu tedy není možné požadované testování poskytnout. Děkujeme za pochopení.

Input:
Sdělené údaje mohou být použity k marketingovému výzkumu, reklamě a navázání obchodů v souladu s § 7 zákona č. 480/2004 Sb. pro stávající i budoucí produkty, popř. služby nebo jiná média ve skupině Verlag Dashöfer. Údaje budou použity výhradně skupinou Verlag Dashöfer a nebudou poskytnuty třetím osobám. Vaše data můžete nechat kdykoliv změnit nebo vymazat.
loading...
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!