dnes je 2.4.2020

Input:

Pravidla úspěšné komunikace

24.1.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:04:17

probrat hlavní předpoklady a zásady úspěšné komunikace

Kapitoly videa

Videosemnář je určen

personálním manažerům zabývajícím se školením a tréninky řídících a komunikačních schopností i vedoucím připravujícím se na řízení větších pracovních skupin a týmů.

Cíl on-line semináře

probrat hlavní předpoklady a zásady úspěšné komunikace – důvěryhodnost mluvčího, přesvědčivost sdělení, zaujetí posluchačů, překonávání námitek, udržení pozornosti a nejčastější bariéry přesvědčivosti.  

Obsah on-line semináře

  • Důvěryhodnost mluvčího
  • Přesvědčivost sdělení
  • Význam emocionálního kontaktu
  • Překonávání námitek
  • Aktivní naslouchání
  • Přesvědčivost při veřejných vystoupeních a prezentacích

Lektor

Doc. PhDr. Ing. Jan Urban CSc.

Doc. PhDr. Ing. Jan Urban, CSc.

Vystudoval VŠE a psychologii řízení na FF UK. Působil jako šéfredaktor časopisu Ekonom, dlouhodobě se věnuje podnikovému poradenství v oblasti řízení, organizace a rozvoje lidských zdrojů. Je ředitelem poradenské společnosti Consilium Group, Management Consultants, s.r.o. a autorem řady článků i několika knižních publikací (např. řízení lidí v organizaci, Byznys je o lidech, Jak zvládnout deset nejobtížnějších situací manažera) zabývajících se „měkkými" aspekty firemní výkonnosti, řízením a vedením lidí a manažerským jednáním. Podílel se na založení České společnosti pro rozvoj lidských zdrojů, působí jako učitel na Karlově Universitě i jako lektor vzdělávacích akcí pro podnikovou sféru.